انتخاب رنگ مناسب مبلمان

انتخاب رنگ مناسب مبلمان

انتخاب رنگ مناسب مبلمان

انتخاب رنگ مناسب مبلمان

انتخاب رنگ مناسب مبلمان می تواند در دکوراسیون منزل به شما کمک شایانی کند.

اگر به تازگی تصمیم به تغییر دکوراسیون گرفته اید یا وارد خانه ای جدید شده اید، خرید مبلمان می تواند شروع خوبی باشد. در این صورت می توانید بر مبنای رنگ مبلتان سایر لوازم جانبی مورد نیاز را به راحتی انتخاب کنید.

اگر قصد اضافه کردن مبل جدید به دکوراسیون فعلی را دارید مطمئنا مبلمانی خرید کنید که رنگ خنثی داشته باشد تا محیط را آرام تر نشان دهد و جنبه حمایتی را برای منزل داشته باشد.

کدام رنگ مبلمان مناسب تر است؟ تیره ، روشن یا خنثی؟

رنگ کف و روشنایی اتاق نشیمن در انتخاب رنگ مناسب مبلمان تاثیر بسزایی دارد. در ابتدا باید تمام جوانب محیط را در نظر گرفت بعد به قطعیت رنگ را انتخاب کرد.

رنگ تیره برای مبلمان

میلمان تیره: اگر مبلمان تیره را انتخاب می کنید و فضای نشیمن نیز دارای کف تیره است باید این را بدانید که این امر باعث می شود مبلمان ناپدید می شود . یرای اینکه مبلمان جلوه خوبی داشته باشد حداقل باید پایه ها استیل باشد یا از چوب رنگ روشن استفاده شده باشد و یا اینکه یک فاصله ای بین مبل و کف ایجاد کرد با استفاده از فرش های روشن و سبک تا تفاوت را متوجه شد. از آنجا که اندازه مبلمان بزرگ است و از پارچه یا چرم دوخته می شود، می تواند درصد قابل توجهی از نور ورودی را جذب کند و فضا را تاریک تر جلوه دهد.

مبلمان روشن: اگر تصمیم گرفته اید که مبلمان صورتی بخرید حتما به این فکر کنید که ممکن است چایی یا هر چیزی روی آن بریزد. و شما نمیتوانید مدام به فرزندانتان بگویید که روی کاناپه خوراکی نخورید یا ننشینید، من قصد ندارم که بگوییم مبل صورتی نخرید ولی حتما در موقع خرید به این موضوع توجه کنید که قابل شستشو باشد.

مبلمان با رنگ های خنثی: رنگ های خنثی شامل سفید، شیری، کرم و طیف رنگی خاکستری است که اکثرا در گروه رنگ های روشن قرار دارند مگر طیف های تیره تری از خاکستری که در گروه رنگ های تیره قرار می گیرند. رنگ های خنثی محبوبیت بسیاری در بین مردم دارند شاید دلیلش ست شدن راحت وسایل جانبی باشد. مبلمان خنثی دوستان وفادار و تکمیل کننده دکوراسیون شما هستند، بدون نگرانی دکوراسیون خود را تغییر دهید آن ها جایگاهشان را به راحتی پیدا خواهند کرد. اگر تصمیم به خرید مبلمان با رنگ های خنثی را دارید، خرید وسایل آبنباتی را به یاد داشته باشید تا دکوراسیون شما را کامل کند.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید